Перелік осіб, що допущені до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Підлозцівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Підлозцівської сільської ради Млинівського району Рівненської області

Відповідно до Положення затвердженого сесією  Підлозцівської  сільської ради від 04.07.2019 року №447  "Про конкурс на посаду керівників  закладів  дошкільної  освіти  Підлозцівської сільської ради Млинівського району Рівненської області", розпорядження голови Підлозцівської  сільської ради від 22.07.2019 року № 54/02-04 "Про  створення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Підлозцівського закладу дошкільної освіти»  та Протокол №1 від 19 серпня 2019 року "Засідання конкурсної комісії  на заміщення вакантної  посади директора Підлозцівського  закладу дошкільної освіти «Сонечко»  Підлозцівської  сільської ради" Підлозцівська сільська рада оприлюднює перелік осіб, що допущені до конкурсу на заміщення вакантної посади директора Підлозцівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» :
Олексійовець Руслана Петрівна
Сасіна Лілія Юріївна