Сільський голова

КОСТЮКЕВИЧ МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ

народився 04 вересня 1975 року

село Великі Озера Дубровицького району Рівненської області.

Громадянин України

Освіта: базова вища

1981 – 1989 р.р.: навчався у Черемельській восьмирічній школі Дубровицького району.

1989 – 1992 р.р.: навчався у середній школі № 1 м. Дубровиця Рівненської області.

2006 – 2007 р.р.: навчався та закінчив Млинівський державний технікум ветеринарної медицини за спеціальністю «Бухгалтерський облік»

Посада, місце роботи (заняття): сільський голова Підлозцівської сільської ради з квітня 2006 р.

1992 – 1994 р.р.: сантехнік колгоспу «Світанок» Сарненського району Рівненської області.

1994-1999 р.р.: різноробочий в сільськогосподарському кооперативі «Нива» села Підлозці Млинівського району Рівненської області.

2000 р.: листоноша відділення зв’язку села Підлозці Млинівського району, Рівненської області.

2001 – 2002 р.р.: начальник відділення зв’язку та листоноша села Підлозці Млинівського району Рівненської області.

2002 – 2004 р.р.: військовий обліковець та касир Підлозцівської сільської ради Млинівського району рівненської області.

2004-2006 р.р.: соціальний працівник у Млинівському територіальному центрі по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

Контактний телефон: +380971008622

e-mail: kmo75@ukr.net