Платниками Дубенського району сплачено майже 63 млн грн податку на майно

Дата: 09.09.2021 15:40

Платниками Дубенського району сплачено майже 63 млн грн податку на майно

Протягом січня-серпня цього року платниками Дубенського району до бюджету сплачено 62 мільйони 972,7 тисяч гривень податку на майно. Це на 14 мільйонів 194,8 тисяч гривень більше ніж за аналогічний період минулого року, або на 29,1 відсотків. Із цієї суми земельного податку та орендної плати надійшло до бюджету 51,8 млн грн, що на 10,8 млн грн більше ніж за січень-серпень 2020року. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 37,3 млн грн, земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували – 14,5 млн гривень.

Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачено 10,9 млн грн, що на 3,3 млн грн більше ніж за відповідний період минулого року. Платниками податків - юридичними особами сплачено 6,1 млн грн, а фізичними особами – 4,8 млн гривень.

Сума транспортного податку за січень-серпень складає 243,9 тисяч грн, що на 32,5 тисяч грн більше показників минулого періоду. Частка сплати транспортного податку до бюджету юридичними особами складає 72,7 відсотків, в свою чергу частка сплати фізичними особами складає 27,3 відсотків.

Дубенська ДПІ нагадує, що згідно Податкового кодексу України (далі ПКУ), до складу майнових податків входять:

- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- транспортний податок;

- плата за землю.

Щороку, до 1 липня, податківці проводять нарахування фізичним особам сум майнових податків та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку за місцем реєстрації платника. Сплатити податок громадяни повинні протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX