Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” у Підлозцівському ліцеї!

В рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яка стартувала з 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок та тривала до Дня прав людини, що відзначається 10 грудня, у Підлозцівському ліцеї були організовані зустрічі з поліцейським офіцером громади Підлозцівської ОТГ Ковальчуком В.В., на яких були проведені бесіди "Зупинимо насильство разом!" з учнями початкових класів (1-4), середніх класів (5-9) і старших класів (10-11), де було роз'яснено відповідальність неповнолітніх за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, а також про дотримання карантинних заходів серед учасників освітнього процесу.      Пам’ятай: якщо ти жертва – не мовчи, якщо свідок – розкажи.      Кожен кривдник має нести відповідальність.      Давай розірвемо коло насильства разом!

21:22 10.12.2020

Профілактична бесіда про булінг з учнями 8-9 класів Торговицького НВК.

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Поліцією спрямовуються всі зусилля по профілактиці дитячих правопорушень. З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень у Торговицькому НВК дільничий офіцер поліції проводить профілактичні бесіди із школярами.

18:16 18.11.2020